Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KPP Malbork (10)

W dniu 15.07.2022 r. odbył się kolejny spływ kajakowy zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZP w Malborku. 

Spływ kajakowy po Wdzie

poniedziałek, 05 sierpień 2019

W dniu 25 lipca 2019 roku, przy pięknej, słonecznej pogodzie, odbył się spływ kajakowy zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZP w Malborku. 

Mikołajki w KPP Malbork

piątek, 28 grudzień 2018

Do malborskiej komendy przyjechał Święty Mikołaj, który przywiózł worek prezentów dla dzieci funkcjonariuszy. Najmłodsi bardzo licznie przybyli do miejsca pracy swoich rodziców, aby spotkać się z tak niesamowitym gościem. 

W sobotę w sali posiedzeń Urzędu Miasta Malborka odbyła się uroczysta akademia z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa. 

Policyjna krew w Malborku

piątek, 09 listopad 2018

 

Dnia 23 czerwca 2018 roku w malowniczej miejscowości Węgry ZT NSZZ Policjantów KPP Malbork zorganizował „Dzień Dziecka” dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników Policji.

Dnia 21 czerwca w  Starostwie Powiatowym w Malborku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego programu edukacyjno-profilaktycznego „Wolny od Uzależnień.” . 

Spływ kajakowy po Wdzie

czwartek, 22 wrzesień 2016

W dniu 8 września 2016 roku, przy pięknej, słonecznej pogodzie, odbył się spływ kajakowy zorganizowany przez Zarząd Terenowy NSZZP w Malborku. W tej aktywnej formie..

Teraz czas na maturę

wtorek, 29 kwiecień 2014

Kolejni absolwenci klas policyjnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 opuścili szkolne mury. W uroczystym apelu udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Malborku podinsp..

Niebiescy Mikołaje rozdali prezenty

wtorek, 31 grudzień 2013

6 grudnia policjanci ubrani w niebieskie mikołajkowe czapki rozdawali prezenty. W rolę niebieskich Mikołajów wcielili się Komendant Powiatowy Policji w Malborku..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.