Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

karty Lotos Biznes

* W listopadzie 2022 PKN Orlen przejął do swojej sieci stacje nie objęte środkami zaradczymi uzgodnionymi z organami unijnymi. Orlen wszedł w tej sytuacji w rolę nabywcy nieruchomości i włączył
te stacje do swojej sieci.

* 30.11.2022 PKN Orlen dokonał zbycia udziałów w spółce LOTOS Paliwa, z którą Związek ma zawartą umowę na rzecz Grupy MOL. Od grudnia 2022 działamy jako spółka zależna MOLa. Przedmiotem sprzedaży były udziały w spółce, więc MOL przejął stacje, ludzi, systemy itd. Trwa proces zmiany nazwy spółki na MOL Polska, jest na etapie wpisu do KRS. Zmiana nie wymaga aneksowania umów itp. – zbycie udziałów w spółce z o.o., NIP, KRS itd. pozostały te same.

* Grupa MOL kontynuuje na ten moment wszystkie umowy i programy prowadzone przez LOTOS Paliwa. W najbliższym czasie nie są przewidywane żadne zmiany w tym zakresie.

* Na wyłączonych z sieci LOTOS stacjach karty LOTOS Biznes nie działają i nie będą działać.

* MOL otworzył pierwsze stacje w swoim brandzie w Polsce – MOP Klemencice przy S7 (odcinek Kielce-Kraków, po stronie w kierunku Krakowa) oraz MOP Przyjmy przy S8 (odcinek Ostrów Maz.-Wyszków, po stronie w kierunku Warszawy) i MOP Budykierz przy S8 (odcinek Wyszków-Ostrów Maz., po stronie w kierunku Białegostoku). Na tych stacjach karty LOTOS Biznes są honorowane, obowiązują rabaty jak dla stacji MOP. Do końca roku powinny ruszyć jeszcze co najmniej trzy nowe stacje w logo MOL; od kwietnia zaczną też zmieniać brand dotychczasowe stacje LOTOSu (w
Gdańsku pierwsza będzie najprawdopodobniej stacja przy Beethovena). Karty będą nadal działać na stacjach po zmianie logo na MOL. 

* Aktualną listę stacji akceptujących karty można znaleźć pod adresem: lotosnavigator.pl

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.