Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 28 listopad 2018   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Malbork   |   Przeczytano: 2254

Malbork - policjanci uhonorowani Odznaką Zasłużonego Dawcy Krwi

W ubiegłą sobotę (24 listopada 2018r.) z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa w Urzędzie Miasta Malborka odbyło się uroczyste wręczenie odznaczeń, medali i nagród. Gospodarzem sobotniej uroczystości był Starosta Malborski Mirosław Czapla, który jest także Prezesem Oddziału Rejonowego PCK w Malborku. Nagrody wręczali również burmistrzowie Malborka i Nowego Stawu oraz wójtowie gmin.

Podczas akademii odznaczeni i wyróżnieni za wieloletnie przekazywanie bezcennego leku jakim jest krew zostali mieszkańcy powiatu malborskiego i sztumskiego, a wśród nich policjanci i funkcjonariusze służby więziennej. Z Komendy Powiatowej Policji w Malborku uhonorowani odznaką „Zasłużony Dawca Krwi” zostali funkcjonariusze należący do NSZZ Policjantów: asp. szt. Jerzy Korycki, mł. asp. Daniel Barek oraz sierż. szt. Robert Walędzik. Odznaki otrzymali również policjanci Wydziału Konwojowo-Ochronnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku z Referatu III z s. w Malborku sierż. szt. Jarosław Baran i sierż szt. Piotr Tobiasz.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.