Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 29 kwiecień 2014   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Malbork   |   Przeczytano: 1136

Teraz czas na maturę

Kolejni absolwenci klas policyjnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 opuścili szkolne mury. W uroczystym apelu udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Malborku podinsp. Andrzej Szramke, który wspierał młodzież w ich trzyletniej edukacji. Dwoje uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce odebrało z rąk komendanta i przedstawiciela związków zawodowych policjantów ZT KPP Malbork st.asp. Jerzego Koryckiego dyplomy uznania i upominki.

W piątek (25 kwietnia 2014 roku) uczniowie klas policyjnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku odebrali świadectwa ukończenia szkoły. W uroczystości uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Malborku podinsp. Andrzej Szramke. Składając serdeczne gratulacje młodym entuzjastom policyjnego munduru szef malborskich stróżów prawa wspólnie z przedstawicielem związków zawodowych policjantów wyróżnił dwie osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki w nauce. Nagrodzeni uczniowie odebrali z rąk komendanta dyplomy uznania i upominki. To już kolejni absolwenci klas o profilu policyjnym, którzy planują wzmocnić szeregi Policji. Tegorocznym absolwentom gratulujemy i trzymamy za nich kciuki podczas zbliżającego się egzaminu dojrzałości.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.