Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 28 grudzień 2018   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Malbork   |   Przeczytano: 1610

Mikołajki w KPP Malbork

ŚWIĘTY MIKOŁAJ U DZIECI POLICJANTÓW

Do malborskiej komendy przyjechał Święty Mikołaj, który przywiózł worek prezentów dla dzieci funkcjonariuszy. Najmłodsi bardzo licznie przybyli do miejsca pracy swoich rodziców, aby spotkać się z tak niesamowitym gościem. Podczas spotkania na auli dzieci otrzymały prezenty z rąk Świętego Mikołaja. Zabawa zorganizowana została przez NSZZ policjantów.

W piątek o godzinie 16.30 do Komendy Powiatowej Policji w Malborku bardzo licznie przybyły dzieci policjantów, które na auli z niecierpliwością czekały na Świętego Mikołaja. Impreza została zorganizowana przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów. Oczekiwanie najmłodszym umilił słodki poczęstunek. Przybycie specjalnego gościa z workiem prezentów wywołało euforię u maluchów. Każde dziecko miało możliwość porozmawiać ze Świętym Mikołajem, zaśpiewać mu piosenkę lub powiedzieć wierszyk, a następnie otrzymać od niego paczkę. Najmłodsi nie byli w stanie samodzielnie jej unieść.

Spotkanie mikołajkowe było wielką radością nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.