Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 24 lipiec 2017   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Tczew   |   Przeczytano: 1547

Festyn z okazji Święta Policji w Tczewie

Zarząd Terenowy NSZZP KPP w Tczewie zorganizował dla dzieci w dniu 22 lipca 2017 roku Festyn z okazji Święta Policji. Na Bulwar Nadwiślański w Tczewie przybyła bardzo liczna rzesza Naszych Milusińskich z terenu powiatu Tczewskiego. Zorganizowano bardzo wiele zabaw i konkursów dla najmłodszych - oczywiście z nagrodami. Bardzo dużym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy najmłodszym i puszczanie baniek mydlanych.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za przybycie małym i dużym naszym mieszkańcom. Szczególne podziękowania dla Komendanta i druhów z Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie /piana, motorówka, drabina do "nieba" - to było "coś"/, Komendantowi Powiatowemu Policji w Tczewie, naszemu koledze Arturowi Gałązce za prowadzenie imprezy, "pozytywne nagabywanie" i oprawę muzyczną, Pani Gosi i wolontariuszkom /Basi, Dominice, Julce i innym/ ze Stowarzyszenie Pomoc za Jeden Uśmiech oraz Pani Dorocie Nawój - dyrektorowi Domu Kultury w Subkowach za przeprowadzenie konkursów, zabaw i animacji. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę DTB PSB Mrówka w Tczewie /niezawodne i sprawdzone szefostwo z maskotką Mrówką oczywiście, Piekarni - Cukierni "Meler" w Pelplinie /Panie Leszku na Pana zawsze można liczyć/ oraz FHU "Julia" w Tczewie za ogromne wsparcie finansowe i rzeczowe. DZIĘKUJEMY.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.