Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KPP Tczew (9)

Mikołaj

wtorek, 19 grudzień 2023

 

Dominik w wypadku stracił rodziców, a sam doznał poważnych obrażeń. 

Niebieski Mikołaj

czwartek, 09 grudzień 2021

W dniu wczorajszym Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP w Tczewie wsparty przez ZW NSZZP w Gdańsku w ramach akcji ”Niebieski Mikołaj” udał się do Gniewa, gdzie wręczył przepiękne prezenty dla ich wychowanków.

Zabawa Sylwestrowa w Tczewie

piątek, 07 grudzień 2018

Kasyno ZT NSZZ Emerytów i Rencistów w Tczewie ul. Kasprowicza 2 (KPP Tczew) organizuje zabawę Sylwestrową.

Festyn z okazji Święta Policji w Tczewie

poniedziałek, 24 lipiec 2017

Zarząd Terenowy NSZZP KPP w Tczewie zorganizował dla dzieci w dniu 22 lipca 2017 roku Festyn z okazji Święta Policji. Na Bulwar Nadwiślański w Tczewie przybyła bardzo..

Festyn z okazji święta Policji

piątek, 21 lipiec 2017

22 lipiec 2017 roku /sobota/ godz.: 15:00 – 18:00 - Bulwar Nadwiślański. w programie: animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci, pokazy sprzętu policyjnego..

Spotkanie mikołajkowe w KPP Tczew

wtorek, 20 grudzień 2016

W dniu 16 grudnia 2016 roku Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Tczewie zorganizował spotkanie mikołajkowe dla dzieci policjantów i pracowników..

POTRZEBNA KREW DLA POLICJANTA!

poniedziałek, 30 grudzień 2013

Policjant Wydziału Kryminalnego KPP w Tczewie st.asp. Waldemar Jabłonecki zachorował na ostrą białaczkę limfatyyczną. W leczeniu tej choroby potrzebna jest krew! Wszyscy, którzy zdecydują..

Odznaczenie "Medalem XX lecia NSZZP"

czwartek, 19 grudzień 2013

W dniu 17 stycznia 2012 roku w siedzibie Stowarzyszenia Emerytów i Renistów Policyjnych w Tczewie odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 90 urodzin Pana Antoniego KLUBA..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.