Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 30 grudzień 2013   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Sztum   |   Przeczytano: 751

Sztum - Obchody Święta Policji

Wczoraj w sztumskiej komendzie obchodzono Święto Policji. Podczas uroczystej gali z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł.insp.Zbigniewa Maj policjantom zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie służbowe oraz wyróżnienia. W uroczystości oprócz pracowników policji i policjantów wzięli udział zaproszeni goście min. przedstawiciele lokalnych miast i gmin oraz zaprzyjaźnione inne służby mundurowe.

Wczoraj o 13.00 w sztumskim Centrum Kultury po podniesieniu sztandaru i odegraniu hymnu narodowego rozpoczęła się uroczystość. Podczas ceremoniału wręczono wyróżnienia Ministra Spraw wewnętrznych i Administracji oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku dla najlepszych policjantów. Akty mianowania na wyższe stopnie odebrało łącznie 25 policjantów. Niezależny Samorządny związek Zawodowy Pracowników Policji w Sztumie wyróżnił Panią Wandę Cebulę dyplomem za długoletnią pracę i zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków jako pracownik cywilny.

Komendant Powiatowy Policji w Sztumie wyróżnił również drobnymi upominkami młodych rodziców- policjantów tutejszej jednostki.

Zaproszeni goście w wielu przemówieniach składali podziękowania, gratulacje i życzenia dalszych sukcesów zawodowych. Niejednokrotnie zaznaczali jak wielkim poparciem społecznym i zaufaniem cieszy się sztumska policja.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.