Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KPP Sztum (14)

Mikołajki w SCK w Sztumie

poniedziałek, 07 styczeń 2019

W dniu 8 grudnia 2018r. w SCK w Sztumie odbyło się spotkanie mikołajkowe dla dzieci funkcjonariuszy KPP w Sztumie. Był poczęstunek oraz wręczanie przez Mikołaja paczek dzieciom.

Przez ZT NSZZP KPP w Sztumie w dniu 10.06.2018r. zorganizowana została impreza z okazji Dnia Dziecka . Podczas zabawy były między innymi  atrakcje taki jak przejażdżka konną, malowanie twarzy, mega bańki mydlane, mini ZOO - karmienie zwierząt,  baloniki skręcane oraz zabawy animatorem.

W piątek na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Sztumie odbył się piknik służb mundurowych dla dzieci z całego powiatu.

W dniu 22.12.2016r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Sztumie zorganizował spotkanie z Mikołajem dla dzieci funkcjonariuszy i pracowników tutejszej Komendy.

11.12.2016r. w Dzierzgoniu odbył się I Turniej Halowy Służb Mundurowych Powiatu Sztumskiego pod patronatem ZT NSZZ Policjantów  KPP w Sztumie. Puchar trafił do..

Dzień Dziecka w Sztumie

wtorek, 16 czerwiec 2015

W dniu 14.06.2015  w "Stajni ISKRA" w Sztumskim Polu ZT NSZZ Policjantów KPP w Sztumie zorganizował Dzień Dziecka. Podczas imprezy dla dzieci czekały liczne gry, zabawy, jazda..

Dzień Dziecka w Sztumie 2014r.

poniedziałek, 16 czerwiec 2014

W dniu 08.06.2014r. odbył się w Sztumie na tenie Gimnazjum nr I festyn z okazji Dnia Dziecka służb mundurowych. Festyn zorganizowali Komenda Powiatowa Policji w Sztumie..

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Sztumie wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Sztumie zorganizował turniej gry w kręgle.

Sztum - Obchody Święta Policji

poniedziałek, 30 grudzień 2013

Wczoraj w sztumskiej komendzie obchodzono Święto Policji. Podczas uroczystej gali z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku mł.insp.Zbigniewa Maj..

Sztum - Dzień Dziecka

poniedziałek, 30 grudzień 2013

ZT NSZZ Policjantów KPP Sztum 01.06.2013r. zorganizował Dzień Dziecka dla funkcjonariuszy oraz pracowników Policji. Imprezie towarzyszyły liczne zabawy, jazda konną, bryczką..

Grali o puchar Komendanta

poniedziałek, 30 grudzień 2013

W sobotę na hali sportowej w Dzierzgoniu rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Sztumie zorganziowany przez sztumski..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.