Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 31 grudzień 2013   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Człuchów   |   Przeczytano: 1299

Człuchów- rozgrywki paintball

W środę ( 31 lipca br.) policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie wzięli udział w  rozgrywkach paintball  zorganizowanych przez człuchowski związek zawodowy NSZZ Policjantów.

W rozgrywkach paintball, które odbyły się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Rzewnicy wzięło udział dziewiętnastu policjantów i pracowników cywilnych człuchowskiej komendy.

Wszyscy uczestniczy podzielili się na dwie drużyny, pobrali specjalistyczny sprzęt oraz przydział 200 kulek z farbą, a następnie udali się na specjalnie przygotowane pole do gry, które dzięki naturalnemu ukształtowaniu terenu (wzgórza i wąwozy) oraz staremu drzewostanowi sprawiło, że rozgrywka stała się niezapomnianą przygodą.

Wśród przygotowanych scenariuszy znajdował się  scenariusz „o jeden most za daleko”, polegający na zdobyciu flagi położonej na podmokłym terenie.

Uczestnicy rozgrywek  po aktywnie spedzonym czasie, odpoczywali przy ognisku nad  jeziorem Szczytno.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.