Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KPP Człuchów (6)

Zdjęcia z pikniku rodzinnego w Człuchowie

poniedziałek, 20 czerwiec 2022

Fotorelacja z pikniku rodzinnego "Dzień Dziecka" organizowanego w dniu 11.06.2022r przez NSZZ Policjantów ZT przy KPP Człuchów. 

Dzień Dziecka w Człuchowie

poniedziałek, 13 czerwiec 2016

W dniu 05.06.2016 r. Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP w Człuchowie zorganizował na terenie Klubu Żeglarskiego VI-KING piknik z okazji "Dnia Dziecka" z udziałem..

Człuchów- rozgrywki paintball

wtorek, 31 grudzień 2013

W środę ( 31 lipca br.) policjanci i pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie wzięli udział w  rozgrywkach paintball  zorganizowanych przez człuchowski..

Obchody Święta Policji w Człuchowie

poniedziałek, 30 grudzień 2013

W poniedziałek ( 29 lipca br.) w Człuchowie odbyły się powiatowe obchody Święta Policji. Podczas uroczystej akademii awanse na wyższe stopnie otrzymało 35 policjantów.

Policyjny Dzień Dziecka

poniedziałek, 30 grudzień 2013

W niedzielę ( 2 czerwca br.) na terenie Klubu Żeglarskiego Viking  w Człuchowie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali dla dzieci i młodzieży..

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego KPP Człuchów i Zarządu Terenowego KPP Chojnice z udziałem przedstawicieli innych służb mundurowych..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.