Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: niedziela, 13 grudzień 2015   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Puck   |   Przeczytano: 1063

Powiatowe Obchody Dni Krwiodawstwa

27 listopada 2015 roku w Starzynie gm. Puck, odbyły się Powiatowe Obchody Dni Krwiodawstwa zorganizowane przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pucku. Udział w uroczystości wzięli przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Pucku,Urzędu Miasta w Pucku, Urzędu Gminy w Pucku, UG we Władysławowie, UG w Krokowej, UG w Kosakowie oraz Burmistrz Miasta w Reda, jak również zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych Klubów HDK w Gdyni oraz Prezes Oddziału Rejonowego PCK w Gdyni.

Głównymi bohaterami uroczystości byli Honorowi Dawcy Krwi, którzy w są zrzeszeni w trzech klubach działających na terenie Powiatu Puckiego. Jest to Miejski Klub we Władysławowie, Kaszubski Klub HDK w Połchowie oraz największy działający na terenie powiatu, tj. Klub HDK PCK Służb Mundurowych Powiatu Puckiego, którego członkami są funkcjonariusze i żołnierze wszystkich formacji mundurowych i ich rodzin działających lub mieszkających w Powiecie Puckim. Wśród wyróżnionych w tym roku było kilku Policjantów z KPP Puck, tj. st.asp. Marek Konkel i asp. Marcin Wittbrodt - odznaczeni odznaką II stopnia Zasłużony Honorowy Dawca Krwi, st.sierż. Szymon Wojciechowski - odznaczony odznaką III stopnia Zasłużony Honorowy Dawca Krwi. Prezes Klubu HDK PCK Służb Mundurowych Powiatu Puckiego asp.sztab. Karol Ponschke oraz asp. sztab. Dariusz Dettlaff i asp. sztab. Dariusz Rietz za swoją działalność społeczną oraz postawę pełną poświęcenia na rzecz ratowania drugiego człowieka otrzymali wyróżnienia od władz Powiatu Puckiego oraz władz samorządowych.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.