Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 21 styczeń 2015   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Puck   |   Przeczytano: 1034

Zabawa NSZZ Policjantów przy ZT w Pucku i Wejherowie

W dniu 17 stycznia 2015 roku w OW ZEW MORZA w Jastrzębiej Górze Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów w Pucku i Wejherowie przygotowały zabawę karnawałową w której wzięło udział prawie 200 osób. Wraz z Policjantami udział w zabawie wziął szef puckiej policji insp. Piotr Bolin. Policjantki i Policjanci z obu komend powiatowych bawili się do białego rana.

Związkowcy także pamiętali o potrzebujących w związku z czym dołączyli do akcji organizowanej przez koleżanki i kolegów z ZT NSZZ P w Kwidzynie polegającej na zebraniu funduszy na leczenie Dominika Kamińskiego - dwuletniego syna Policjanta z Kwidzyńskiej jednostki. Uczestnicy zabawy przekazali na konto Fundacji wspierającej leczenie Dominika kwotę 1400 złotych.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.