Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Mapy atmosfery i współpracy pomiędzy stroną służbową a NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
     Dobry               Dostateczny              Zły
  KWP Gdańsk       KMP Gdańsk       OPP Gdańsk
Regulamin mapy w formacie:   DOC | PDF

Komunikat

piątek, 16 luty 2024

Dziękujemy Pani Poseł za merytoryczne spotkanie.

Umorzenie

wtorek, 06 luty 2024

Mierniki w Policji do likwidacji

piątek, 19 styczeń 2024

Wniosek województwa pomorskiego w sprawie likwidacji mierników i progów satysfakcji w policji jednogłośnie został przyjęty w dniu dzisiejszym przez Zarząd Główny Związku Zawodowego Policjantów.

Posiedzenie

czwartek, 11 styczeń 2024

W dniu 10 stycznia bieżącego roku odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku. W posiedzeniu uczestniczył Komendant Miejski Policji w Gdańsku mł. insp. Sylwester Mieszczak.

Pismo do Przewodniczącego

czwartek, 11 styczeń 2024

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim przekazali 180 kg karmy pracownikom miejscowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Inicjatorem pomysłu byli przewodnicy policyjnych psów służbowych, których chętnie wsparli miejscowi funkcjonariusze oraz policyjne związki zawodowe. 

Boże Narodzenie 2023

piątek, 22 grudzień 2023

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia najserdeczniejsze życzenia wielu radosnych chwil przy wigilijnym stole oraz wszelkiej pomyślności i samych szczęśliwych dni w Nowym 2024 Roku

życzy

Józef Partyka Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów

Niebieski Mikołaj w akcji

piątek, 22 grudzień 2023

W atmosferze świątecznej solidarności, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie włączyli się w akcję charytatywną pn. "Niebieski Mikołaj". Tym razem ich wsparcie trafiło do rodziny z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego.

Mikołaj w niebieskich barwach

środa, 20 grudzień 2023

W magiczny sposób policyjny niebieski Mikołaj wraz z przyjaciółmi – elfami i dwoma policyjnymi psami, odwiedził dzieci przebywające na oddziale pediatrycznym Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. To niezwykłe wydarzenie wypełniło serca małych pacjentów radością i świątecznym ciepłem.

W dniu 15 grudnia 2023 roku odbyło się posiedzenie Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. pomorskiego w którem wzięła udział Pani Posłem na Sejm RP Magdalena Sroka.

Prezenty dla dzieci

wtorek, 19 grudzień 2023

Zarząd Terenowy  NSZZP Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku wspólnie z policjantkami, policjantami i pracownikami Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku przygotowali prezenty dla dzieci z domu im. J. Korczaka w Gdańsku

Mikołaj

wtorek, 19 grudzień 2023

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.