Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 22 maj 2018   |   Kategoria: ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego   |   Przeczytano: 838

Dzień Dziecka w Oliwskim ZOO

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów wspólnie z Komendą Miejską Policji w Gdańsku, Gdańskim Ogrodem Zoologicznym, Radiem Plus oraz innymi służbami mundurowymi organizuje w dniu 2 czerwca br na terenie ZOO w Gdańsku Oliwie festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Na dzieci czeka szereg atrakcji w tym: występy dziecięcego zespołu rockowego "Czarodzieje z Kaszub" i grupy animatorów Party Mix, spotkanie z Dyrektorem ZOO Michałem Targowskim oraz polskim gimnastykiem sportowym, mistrzem olimpijskim, mistrzem świata i mistrzem Europy Leszkiem Blanikiem,  konkursy w tym profilaktyczne na temat bezpieczeństwa przeprowadzone przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji oraz Straży Miejskiej w Gdańsku. Ponadto pokazy Aikido i gimnastyki sportowej w wykonaniu dzieci z Międzyszkolnego Klubu Sportowego w Gdańsku oraz dmuchane zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe oraz szereg innych atrakcji.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.