Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: czwartek, 25 maj 2023   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 725

Dzień Dziecka - Starogard Gdański

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie dzieci, na festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 4 czerwca br. w godz. 12:00 – 16:00 na placu przy ul. Zblewskiej w Starogardzie Gdańskim, naprzeciwko budynku starogardzkiej komendy policji.

To wyjątkowe wydarzenie jest dedykowane wszystkim dzieciom i ich rodzinom, a celem festynu jest zapewnienie niezapomnianych chwil pełnych radości, zabawy i nauki. Będzie to również doskonała okazja do spotkania się z naszymi niezawodnymi strażakami i policjantami, którzy są zawsze gotowi służyć mieszkańcom naszego powiatu.

Program festynu obejmuje między innymi:

1.    Policjanci i strażacy w akcji:
·         funkcjonariusze zaprezentują swoje umiejętności i używany podczas codziennych interwencji sprzęt, w tym zabytkowy pojazd służbowy;
·         nie zabraknie również psów służbowych i pokazu ich umiejętności; 

2.    Zabawy i konkursy:
·    Organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji - konkurs plastyczny oraz liczne gry i zabawy, w czasie których będzie można wykazać się swoją wiedzą sprytem i zwinnością. Na najmłodszych czekać będą dmuchane zamki, trampoliny oraz malowanie twarzy; 

3.    Pojazdy służbowe starogardzkich służb:
·    Będzie okazja do obejrzenia samochodów służbowych, motocykli oraz innego specjalistycznego sprzętu używanego przez straż i policję. Będzie to doskonała okazja do tego, aby z bliska przyjrzeć się wyposażeniu i porozmawiać z funkcjonariuszami, którzy je obsługują;

4.    Edukacja na temat bezpieczeństwa:
·     Policjanci i strażacy przez cały czas będą opowiadać o podstawowych zasadach bezpiecznego wypoczynku, radzeniu sobie w trudnych sytuacjach oraz pierwszej pomocy. To ważna wiedza, która przyda się przez całe życie. 

5.    Nie zabraknie również naszych przyjaciół, animatorów, Mrówki z PSB oraz motocyklistów ze Stowarzyszenia MOTO-KOCIEWIE-STG.

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Wstęp jest bezpłatny, a atmosfera pełna radości i przyjaźni. Będzie to doskonała okazja do tego, aby spędzić razem mile czas i bliżej poznać naszych strażaków i policjantów. Z góry dziękujemy za Waszą obecność i już teraz nie możemy doczekać się pierwszej niedzieli czerwca.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.