Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 12 grudzień 2022   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 730

Policyjny Mikołaj ponownie trafił do starogardzkiego szpitala

Policyjny Mikołaj już po raz kolejny przygotował niespodziankę dla najmłodszych pacjentów Kociewskiego Centrum Zdrowia w Starogardzie Gdańskim. Akcję zainicjowaną przez policyjne związki zawodowe wsparli miejscowi funkcjonariusze, pracownicy szpitala oraz marketu budowlanego PSB Mrówka, którzy z wielką radością pomagali Mikołajowi w zorganizowaniu tego spotkania. W ten szczególny dla nas wszystkich dzień odwiedziny niebieskiego Mikołaja oraz liczne prezenty wywołały dużo dziecięcej radości i uśmiechów.

To kolejna tego rodzaju akcja funkcjonariuszy ze starogardzkiej komendy skierowana do hospitalizowanych dzieci. Dzięki wieloletniej współpracy z Kociewskim Centrum Zdrowia, mali pacjenci oddziału pediatrycznego mogli również spotkać się ze Świętym Mikołajem. Radość, która ogarnęła dzieci, z pewnością była niezapomnianym wydarzeniem zarówno dla nich, jak i rodziców oraz personelu medycznego.

Prezenty, które trafiły do najmłodszych pacjentów oddziału pediatrycznego oraz świąteczna atmosfera z pewnością pomogą w walce z trudami choroby. Mikołaj dziękuje wszystkim, którzy się zaangażowali za wszelką pomoc w przygotowaniu paczek oraz tego świątecznego spotkania.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.