Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 08 październik 2019   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 1275

Turniej piłki nożnej służb mundurowych

W miniony piątek przedstawiciele służb mundurowych powiatu starogardzkiego stanęli do wspólnej rywalizacji w Turnieju Piłki Nożnej Służb Mundurowych. Do wspólnej rywalizacji sportowej na płycie boiska stanęli funkcjonariusze aresztu śledczego, straży pożarnej, nadleśnictwa oraz policji. Pierwsze miejsce zajęła drużyna funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim.

4 października br. na stadionie starogardzkiego OSIR-u odbył się Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Nożną. W piątkowe przedpołudnie do wspólnej rywalizacji przystąpiły 4 drużyny reprezentujące straż pożarną, areszt śledczy, nadleśnictwo i policję. Kilka minut po godz.: 9.00 gwizdek sędziego rozpoczął organizowane od kilkunastu lat rozgrywki. Już w pierwszych minutach turnieju padły pierwsze gole. Rywalizacja drużyn była zacięta i wyrównana. Tego dnia współpracujący ze sobą na co dzień mundurowi stanęli po przeciwnych stronach płyty boiska. Każda ze startujących w turnieju drużyn zacięcie walczyła o zajęcie I-go miejsca.

W końcowej klasyfikacji zespoły zajęły następujące miejsca:

I miejsce Areszt Śledczy w Starogardzie Gd. 

II miejsce Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gd.

III miejsce Lasy Państwowe
 
IV miejsce Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd.

 

Na zakończenie turnieju mł. insp. Piotr Wiśniewski - I Zastępca Komenda Powiatowego Policji w Starogardzie Gdańskim pogratulował zwycięzcom wręczając puchary i medale. Jak co roku rozgrywkom towarzyszyło wiele emocji i sportowych wrażeń.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.