Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: sobota, 26 maj 2018   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 916

Starogard Gdański – policjanci i strażacy dzieciom

Już w najbliższą niedzielę 3 czerwca o godzinie 12.00 na placu przy ul. Zblewskiej w Starogardzie Gdańskim, naprzeciwko budynku komendy policji rozpocznie się festyn z okazji obchodów Dnia Dziecka pn. „Policjanci i Strażacy Dzieciom".

W tym dniu organizatorzy przygotowali dla dzieci i młodzieży wiele konkursów edukacyjno-profilaktycznych, quizów i zabaw. Będzie można zobaczyć z bliska sprzęt jaki na co dzień używają strażacy i policjanci. Każdy uczestnik festynu, dzięki specjalnym goglom, które zniekształcają widzenie, będzie mógł zobaczyć w jaki sposób na nasze zmysły działa alkohol lub narkotyki.

Oprócz konkursu plastycznego i malowania twarzy, organizatorzy przygotowali dla dzieci między innymi pokaz umiejętności psów policyjnych, pokazy ratownictwa technicznego i medycznego oraz zabawę z wodą. Każde dziecko będzie miało okazję do tego, aby zobaczyć z bliska policyjnego psa, radiowóz lub motocykl, a także sprzęt i pojazdy straży pożarnej. Atmosferę festynu wzbogacą występy zespołu muzycznego „Czarna Nuta".

Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Starogardu Gdańskiego. Policjanci i strażacy zapraszają do licznego udziału w imprezie.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.