Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: wtorek, 21 marzec 2017   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Starogard Gd.   |   Przeczytano: 965

Mundurowi z Pomorza zagrali w tenisa

W sobotnie przedpołudnie przedstawiciele służb mundurowych z garnizonu pomorskiego stoczyli między sobą sportowy bój w rozgrywanych po raz czwarty Mistrzostwach Policji Garnizonu Pomorskiego w Tenisie Stołowym. Zawody odbyły się na hali sportowej w Starogardzie Gdańskim. Najlepszym tenisistą okazał się Piotr Mojka z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach.

18 marca br. na hali sportowej starogardzkiego OSIR-u odbyły się IV Mistrzostwa Policji Garnizonu Pomorskiego w Tenisie Stołowym. W turnieju uczestniczyło 23 funkcjonariuszy z naszego województwa oraz 2 emerytów policyjnych.

W trakcie rozgrywek współpracujący ze sobą na co dzień mundurowi stanęli po przeciwnych stronach stołu. Każdy ze startujących w mistrzostwach zawodników zacięcie walczył o zajęcie I-go miejsca. Zmaganiom przy stołach towarzyszyło wiele sportowych emocji.

Po wyczerpujących rozgrywkach, pojedynek o pierwsze miejsce stoczyli między sobą Tomasz Wojtan -€“ policjant ze starogardzkiej komendy oraz Piotr Mojka funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. Po zaciętej i wyrównanej walce najlepszym tenisistą okazał się ten drugi. Na III miejscu uplasował się Jerzy Antoszek z KP IX w Gdańsku.

W trakcie mistrzostw uhonorowano również najlepszą zawodniczkę Martę Czarnota z KWP w Gdańsku oraz najlepszego emeryta policji - Marka Piłata, który był jednocześnie najstarszym zawodnikiem mistrzostw.

Rozgrywane w Starogardzie Gdańskim zawody były doskonałą okazją do propagowania i podwyższania aktywności fizycznej oraz integracji środowisk mundurowych.

 

Media

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.