Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 13 wrzesień 2017   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Pruszcz Gd.   |   Przeczytano: 728

Pruszczańscy policjanci z wizytą w Sulęczynie

Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policjantów z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim przekazały przybory szkolne na wyposażenie świetlic wiejskich znajdujących się w gminie Sulęczyno.

Gmina ta została poszkodowana podczas ostatnich nawałnic, które nawiedziły między innymi województwo pomorskie. W minionym tygodniu przedstawiciele Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim przekazali przybory szkolne ufundowane z puli związków zawodowych. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim postanowili pomóc dzieciom z terenów przez które przeszła nawałnica.

Przedstawiciele Związków Zawodowych Policjanci zakupili przybory szkolne. Następnie delegacja z policji spotkała się z wójtem gminy Sulęczyno i przekazała darowiznę. Przybory szkolne zasilą świetlice wiejskie leżące na terenie gminy Sulęczyno.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.