Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: piątek, 20 grudzień 2013   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Kwidzyn   |   Przeczytano: 166

Spotkanie z Jerzym Kozdroniem i Leszkiem Czarnobajem

21 lutego br. w Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych "MISERICORDIA" Kwidzyn-Górki odbyło się spotkanie przedstawicieli Federacji Służb Mundurowych z Posłem Jerzym Kozdroniem i Senatorem Leszkiem Czarnobajem.

Z ramienia Federacji w spotkaniu udział wzięli przedstawiciele NSZZ Funkcjonariuszy i Pracowników Więziennictwa ZK Kwidzyn i ZK Sztum, Pomorskiej Międzyregionalnej Komisji Koordynacyjnej Pożarnictwa NSZZ "Solidarność" PSP w Kwidzynie oraz Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów KPP w Kwidzynie. Na spotkaniu poruszono aktualną sytuacje wynikającą zarówno z nierównego traktowania służb w zakresie wzrostu uposażeń, planowanej reformy systemu emerytalnego i innych zmian systemowych powodujących niepokój i rezygnację z dalszej służby wielu funkcjonariuszy. Uczestnicy spotkania wspólnie potwierdzili chęć kontynuowania dialogu. Ze strony Pana Posła i Pana Senatora uzyskano zapewnienie o poparciu dla naszej sprawy.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.