Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: środa, 13 maj 2015   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KPP Kwidzyn   |   Przeczytano: 771

XX Osiedlowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa PSM „RENAWA”

Do turnieju zgłosiły się 33 drużyny. Podzielone zostały na dwie grupy wiekowe.Jubileuszowy XX Turniej był wyjątkowy pod wieloma względami, pierwszy raz rozgrywki trwały 3 dni, po raz pierwszy w organizację Turnieju włączyły się Pomorski Związek Piłki Nożnej, Kwidzyński Klub Sportowy Rodło oraz firma Langloo, gościem specjalnym, który uczestniczył we wręczaniu nagród był wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej, uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii w 2002 roku, v-ce prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Kryszałowicz.

Najlepszym zawodnikiem w grupie starszej wybrano Przemysława Kamienieckiego a bramkarzem Adriana Wyrzykowskiego, Paweł Kryszałowicz wręczył im piłki ze swoim autografem. W grupie młodszej Nikodem Archacki został uznany za najlepszego zawodnika a za najlepszego bramkarza Paweł Herzberg. Otrzymali oni piłki ufundowane przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie, które wręczył kol. Janusz Walczak, który jednocześnie brał czynny udział w prowadzeniu i zabezpieczeniu Turnieju.

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.