Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

ZT NSZZ Policjantów KMP Gdynia (11)

Dni Otwarte KP w Gdyni – Chwarznie

czwartek, 13 czerwiec 2024

Dni Otwarte Komisariatu Policji w Gdyni – Chwarznie to przedwakacyjna atrakcja dla dzieci, którą przygotowali policjanci.

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 21 stycznia b.r., przeżywszy 54 lata zmarł nasz serdeczny kolega mł. insp. Sławomir Becker - Komendant Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu.

Zmarła Aneta Lesińska - lat 33

niedziela, 19 kwiecień 2020

17 kwietnia po ciężkiej chorobie w wieku 33 lat zmarła nasza koleżanka aspirant Aneta Lesińska pracująca w Komendzie Powiatowej Policji w Kwidzynie. 

Odeszła od nas Ewa Czerkies

środa, 15 kwiecień 2020

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 kwietnia odeszła od nas, nasza koleżanka Ewa Czerkies.

Obchody 25-lecia NSZZP w KMP Gdynia

niedziela, 11 październik 2015

Kliknij tytuł,aby przejść do galerii zdjęć.

W dniach 27-28.06.2014 na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbył się III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej IPA Gdynia 2014 organizowany..

Gdynia - Obchody Święta Policji

poniedziałek, 30 grudzień 2013

Kliknij tytuł, aby przejść do galerii zdjęć.

W dniu dzisiejszym rozpoczął się ogólnopolski turniej piłki nożnej halowej "IPA Gdynia 2012", którego organizatorem jest między innymi Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów..

W dniach 30.09. - 1.10. b.r. odbyło się posiedzenie Zarządu Terenowego NSZZP KMP w Gdyni, w którym udział wzięli Wiceprzewodniczący ZG Józef Partyka i Wiceprzewodnicząca ZW..

Zmarł Władysław Samson

czwartek, 18 sierpień 2011

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi i wieloletniego pracownik Komendy Miejskiej Policji w Gdyni Władysława Samson. W tych trudnych chwilach..

V Puchar Fair Play w Gdyni

czwartek, 18 sierpień 2011

25 czerwca 2011 roku, na obiektach sportowych Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się turniej piłki nożnej o „V Puchar Fair Play” organizowany przez Komendę Miejską..

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.