Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |
Dodano: poniedziałek, 30 grudzień 2013   |   Kategoria: ZT NSZZ Policjantów KMP Gdańsk   |   Przeczytano: 873

XII Charytatywny Turniej Hokejowy

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie pomiędzy drużynami księży a ludźmi mediów w ramach XII Charytatywnego Turnieju Hokejowego, który został rozegrany 3 lutego 2013 roku w Hali Oliwia. Zespół księży wsparło trzech policjantów. Rozegrano trzy tercje po 20 minut z przerwami na pokazy i konkursy. Dzięki celnym strzałom funkcjonariuszy Policji w pierwszej i na początku drugiej tercji zespół księży objął prowadzenie 2:0. Pod koniec drugiej tercji dziennikarze wyrównali na 2:2.Trzecia tercja była bardzo zacięta i zakończyła się remisem 3:3.