Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    
Dodano: poniedziałek, 24 styczeń 2022   |   Kategoria: Inne aktualności   |   Przeczytano: 380

Współpraca z IZI Kuchnie

W związku z podjętą współpracą z firmą IZI kuchnie przygotowaliśmy dla Państwa specjalny rabat. Skorzystać z oferty może każdy policjant będący członkiem ZWNSZZP woj. pomorskiego (Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów).

Jak to działa?

Od nowej kuchni dzielą Cię 3 proste kroki:

1. Zadzwoń
pod numer 500 100 990 lub wypełnij formularz na stronie www.izikuchnie.pl i umów się na bezpłatne spotkanie projektowe. Niezbędną informacją jest podanie orientacyjnych wymiarów Twojej aktualnej kuchni bądź rzut od dewelopera. Pomiar to nic trudnego, obejrzyj film i sprawdź jak to zrobić: https://izikuchnie.pl/pomiar

2. Zobacz bezpłatny projekt w salonie lub online bez wychodzenia z domu

3. Zamów z 40% rabatem i ciesz się nową IZI kuchnią!

Nie musisz się niczym martwić, we wszystkim Ci pomożemy!

Jak skorzystać z rabatu?

40% rabatu zostanie przyznane po przedstawieniu nam zaświadczenia o członkostwie w ZWNSZZP, które należy przesłać mailowo swojemu projektantowi.

Dodatkowe informacje.

Rabat nie łączy się z innymi promocjami i systemem ratalnym 0%. Promocja nie dotyczy kolekcji “IZI kuchnie Lite”. Rabat dotyczy mebli w wersji Basic (szafki, blaty, uchwyty), nie dotyczy akcesoriów i wyposażenia dodatkowego.

Zainspiruj się i wejdź na stronę: www.izikuchnie.pl

 

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.