Witamy na stronie ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego
    |    

Inne aktualności (166)

Pismo ZER MSWiA

wtorek, 25 czerwiec 2024

Podziękowanie

wtorek, 04 czerwiec 2024

Oferta Banku Pocztowego S.A.

piątek, 08 grudzień 2023

Oferta PZU Emeryt

piątek, 30 grudzień 2022

PZU Emeryt 2022

NSZZ Pracowników Policji woj. Pomorskiego również brało udział w pikiecie zarówno w Warszawie, jak i przed budynkami Komend.

W ramach realizacji zadania „Organizacja festynów rodzinnych: priorytet II” Fundacja „Żyć bezpiecznie” wraz z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku zorganizowała i przeprowadziła serię sześciu festynów rodzinnych...

Sprawozdanie z realizacji zadania „Organizacja festynów rodzinnych: priorytet I”

Zmarł Arkadiusz Wąs

wtorek, 30 sierpień 2022

W dniach 20-21 sierpnia br. w Krynicy Morskiej i we Władysławowie funkcjonariusze Wydziału Prewencji KWP w Gdańsku po raz kolejny przeprowadzili działania „Bezpieczne wakacje 2022” ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców i turystów wypoczywających w nadmorskich miejscowościach.

Bezpieczne wakacje Gdańsk

poniedziałek, 22 sierpień 2022

W dniu 2 lipca br. na plaży, przy molo w Gdańsku – Brzeźnie pomorscy policjanci w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” zorganizowali działanie pn. „Bezpieczne wakacje 2022”.

Bezpieczne wakacje w Łebie

piątek, 19 sierpień 2022

Pomorscy policjanci z partnerami edukowali na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

P O L E C A M Y
Serwis internetowy ZW NSZZ Policjantów woj. pomorskiego stosuje pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na umieszczanie plików na komputerze użytkownika w celu poprawnego funkcjonowania serwisu. Dalsze przeglądanie serwisu bez zmiany ustawień traktowane będzie jako zgoda na użycie plików cookies.
CMS: Joomla.